Bedava Sohbet Odaları

Erzurum sohbet erzurum chat Sitesi

Erzurum sohbet erzurum chat Sitesi Erzurum Güzel Arkadaşlarımız Okadar Canı Yakınki Dadaş insanı okadar dosturki Erzurum Demek Güzel Bir Ban Başka Bir Yer Demektir Erzuruma Gidipde Bu güzel yeri görmemek olurmu Erzurum’da Bunları Yapın
Erzurum’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Erzurum’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Erzurum’da yapmanız gerekenler. Erzurum’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Erzurum’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Erzurum denince akla ilk gelen şeyler oltu taşı, Tortum Şelalesi, Palandöken Kayak Merkezi ve cağ kebabıdır. Bunların yanı sıra Erzurum’un tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Erzurum’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.
İşte Erzurum’da Yapılacak Şeyler
Erzurum’da birçok tarihi yer ve Erzurum’a özgü birçok yöresel lezzetler bulunmakta.

Erzurum’a gidince gezmeniz gereken tarihi yerlerden bazıları Yakutiye Medresesi, Erzurum Kalesi, Üç Kümbetler, Narman Peribacaları, Erzurum Ulu Camii ve Öşvank Kilisesidir. Bu tarihi yerleri gezmeyi de yapılacaklar listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yapılacaklar listenize tatmanız gereken yöresel lezzetleri de ekleyin. Bu yöresel lezzetlerden bazıları başta cağ kebabı olmak şartıyla ayran çorbası, kadayıf dolması, yumurta pilavı, ekşili dolma ve kesme çorbasıdır.