sohbet sitesiSohbet sitesinde artık sohbetten öte bir ilerleme var.Çoğu insanın sohbet sitesi ile ilgili, doğru bildiği yanlış var. ‘sadece sohbet ediliyor düşüncesi ‘ Bu tamamen yanlıştır.

Sohbet etmek istemeyen sohbetin çocukça ilerlediğini düşünen kişi, Oyunlara veya radyoya  yönelebilir.  Nasıl mı ?  Kısaca bahsedeyim. Oyunlar hem genel kültürünüzü yokluyor. Hem de eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Laklak sohbetten iyidir diye düşünmeden edemiyorsunuz. Oyuna birde rakip gerekli. Rakip olmasa olmazıdır oyunların. Rakibinin puanını geçmek ilk gayen olacak.  Hem kaynaşıyorsunuz o arada birbirinizi tanıma fırsatı buluyorsunuz. Desenize oyunda da aşk doğuyor. Çok güzel zaman geçirdiğinizi ve bir daha sohbete merhaba demeden oyuna bodoslama dalarım düşüncesi sizi kendinize getirir. Gerçekten hem öğrenmek hem de keyif almak zamanla o oyunu size hobi edinmenizde kolaylık sağlar.

Gelelim Turkiyesohbet te Radyo ve Dj Olayına;

Evlerinde temizlik yapan, işyerinde zaman geçiren bay bayan çocuk yaslı gençlere sesleniyorum.  Hiç yeri paspaslarken halı çırparken şarkı mırıldanmadınız mı ? Mırıldanmaz olur muyum  dediğinizi işittim. Şimdi siz bayanlarda çenede vardır susmazsınız. En iyisi temizlik yaparken güzel parçalar eşliğinde susup şarkıyı mırıldansanız. Ah Bir de poptan vazgeçseniz. Gelin  sohbet sitemiz üyesi olan Turkiyesohbete , kendine uygun nick bul ve Sohbet sitemize gel. Sakince hiç tereddüt etmeden, içeri girince otomatik radyomuz açılır. ve Radyoya kendini teslim et. Yum gözlerini Kuşları böcekleri şu dünyanın güzelliklerini düşünün. Çalan müzik sizin arka fon müziğiniz olsun. Ya da benim gibi hayal kurun. Sevdiğinizin omzunda hissedin, başınızı koyun dalıp gidin hülyalara, Kendinizi görmek istediğiniz yere götürün Sonra sıradaki şarkılar derken.  İşi unuttuğunuzu fark edin. Olsun. Kalkın. Kurduğunuz her hayal gerçektir. Her şey hayalle başlar. Gününü hatta günlerinizi kaplar. Hani derler ya yaşamda  bir saat bir günü, bir gün bir ayı, bir ayda bir yılı, bir yılda ömre yeter diye. Onun için her şeyin kıymetini bilelim. Kısaca Radyomuzda en hit, en güncel şarkılar mırıldanır. Sitemizde 24 saat yayın kesintisiz yayın vardır. Ayrıca birbirinden kıymetli radyo dj ilerimiz  günlük yayın yapmak için yarışırlar. Şarkı ister sevdiklerinize armağan edersiniz. der. Kısaca sohbet sitesi‘nde istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Turkiyesohbet.net