İman ile amel arasındaki ilişki - islami sohbet

Çet Odalarına Bekliyoruz

Çet Odalarına Bekliyoruz Nerede ve ne koşullar altında yaşarsa yaşasınlar, kadın olsun, erkek olsun, tüm insanların, mutlaka anıları, özlemleri ve anlatacak hikayeleri vardır. Kimi anlatacaklarını yakın çevresi ile paylaşır. Kimi ise arkadaş çevresi ile paylaşır. Kimisi ise ne yakınlarıyla paylaşabilir düşüncelerini, ne de arkadaşlarıyla. İşte biz sohbetik.net olarak, böyle durumlarda olan insanlar için, sitemizin çet odalarını tavsiye ediyoruz.

Eğer internet bağlantınız ve uygun bir cihazınız varsa, 7/24 bedava sohbet hizmeti veren sitemizin çet odalarına kolayca giriş yapabilir ve tanışacağınız arkadaşlarınızla dilediğiniz kadar çet yapabilirsiniz. Bu kaliteli ve güvenli sohbet ortamında, kimse tarafından rahatsız edilmeden, keyifli sohbetler edebilirsiniz. Olacağını tahmin etmiyoruz ama, her hangi bir olumsuz davranış, söz yada tacizle karşılaşırsanız, derhal moderatöre bildirip, o kişinin ip adresinin banlanarak, siteden atılmasını sağlayabilirsiniz.

Ülkemizin çeşitli yerlerinden ve yurt dışından katılan kullanıcılar ile sizde çet odalarının keyifli ortamına dalın. Genel sohbet odasında argo ve küfürlü konuşmalar yasaktır. Onun dışında, bire bir konuşmalarda, kimle, nasıl sohbet edebileceğiniz konusunda ahkam kesecek değiliz. Her zaman sohbetin gidişatını, karşıdaki muhatabın tavrı ve tepkileri belirler. Tek isteğimiz, insanların keyfinin kaçmaması ve sitemizde rahatça ve keyifle muhabbet etmeleridir. Hepinize iyi çetleşmeler…