Sohbet odaları - Ünlü oyuncuya artık kimse neden  rol vermiyor‘Güvercin ‘Uçuverdi’ filminin tanıtımında konuşan Ali Erkazan, “Politik duruşumuzdan mı ne fazla kapımızı çalan yok. Levent Üzümcü de epeydir bu durumda. İş gelmiyor” tüm sanatçılar böyle yakınıyor. rol alamamaktan ( sohbet odaları )dedi

Bir otobüs şoförünün pilot olma çabasını anlatan ‘Güvercin Uçuverdi’ filminin tanıtımı Ortaköy Feriye Sinemaları’nda yapıldı. Aile ortamına uygun bir film yaptıklarını anlatan Salih Kalyon, “Rolüm tam bana göre, gençliğinde Barış Manço’ya özenmiş birini oynuyorum. Manço’nun bir ara Cumhurbaşkanı adayı olması istenmişti, keşke olsaydı. Öyle Cumhurbaşkanlarına toplumun ihtiyacı var” dedi.

Kore Gazisi pilot ‘Sensei Kamil’ rolündeki Ali Erkazan ise siyasi görüşleri nedeniyle bazı kanalların kendisine iş vermediğini belirtip, “Politik duruşumuzdan mı ne çok fazla kapımızı çalan yok. Levent Üzümcü de epeydir bu durumda. Ona da iş gelmiyor. Bir iki kanalın beni istemediğini bana söylediler. Projede varım ‘O olmasın başkası olsun’ diyorlar. Bu da geçecek. İlk defa baskı görmedik” demekle nedemek istediler. herkes baskı altındamı yoksa bilinç altına saklanmış birseylermi? ( sohbet odaları ) dedi.