sohbet odaları - Ona bir çocuk da ben doğuracağım diyen kim Birlikte düet yaptığı Ricky Martin’le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Ayşe Hatun Önal, “Ona bir çocuk da ben doğurmak istiyorum” dedi.

Bir radyo programında düet yaptığı Ricky Martin’le ilgili esprili açıklamalarda bulunan Ayşe Hatun Önal şöyle konuştu:( sohbet odaları )

“Ricky Martin ile düet yapmak çok güzel, heyecan verici bir duygu. Adios şarkısına 5,6 ülkeden belirlediği kişilerle düet yapnaya karar vermiş. Kadın olarak da bir tek beni seçmiş. ( sohbet odaları )Türkiye’deki Sony’den seçenekleri göndermişler, onlar da Ayşe Hatun ile çalışalım demişler. Beni apar topar stüdyoya götürdüler. Hayatımda hiç duymadığım bir şarkıyı söylemeye çalıştım. Normalde o stüdyodan kaçmam gerekirdi. Allah’a sığındım okudum. Belki şarkıyı sadece ben kendim okuyacağım.

“ONA BİR ÇOCUK DA BEN YAPACAĞIM”

Ricky Martin belki yazın konsere gelebilir, orada beraber okuruz. İspanya’ya gelme durumu var orada buluşabiliriz. Martin’i çok yakışıklı buluyorum, kur yaptırıyor. Ona bir tane de ben doğuracağım. ( sohbet odaları )