Sohbet odaları - -Kim Kardashian'ın babası lezbiyen oluyorErmeni asıllı Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian ‘ın üvey babası Bruce Jenner , cinsiyet değiştirerek kadın olmaya karar verdiğini aile üyelerine açıkladı. ( sohbet odaları ) Açıklama sırasında Kim Kardashian ‘ın annesinin ortalıkta görünmemesi dedikoduları ateşledi. Bruce Jenner ‘ın asıl bombası ise kadın olunca lezbiyen olacağını ilan etmesi oldu. 

Elmaelma.com sitesinin haberine göre 65 yaşındaki Bruce Jenner, Kourtney Kardashian’ın evinde aileyi toplayarak, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner’a büyük haberi verdi.

İşte Kardashianların aile hayatını konu alan televizyon programının bir sonraki bölümünde yayınlanacak olan toplantıdan bazı detaylar…

Bruce Jenner konuşmasına “Selam çocuklar, ben bir kadın olacağım ama eminim siz zaten bunu çoktan tahmin etmişsinizdir” diyerek başladı.

Kim Kardashian ‘ın babası Bruce Jenner Ocak ayında tırnaklarına oje sürerken görüntülenmiş ve erkeklerde bulunan adem elmasını aldırmıştı.

Bruce Jenner ‘ın öz kızlarından Kendall Jenner, “sadece kendin ol” diyerek babasını destekledi.

KARISIYLA BOŞANIYORLAR

Bruce Jenner cinsiyet değiştirme yolunda adım adım yürürken eşinin verdiği tepki merak konusuydu. Televizyonda aile meclisine yaptığı açıklama sırasında ortalarda görünmemesi dedikoduları ateşledi.

Jenner, Kardashian’ın annesi Kris’ten önümüzdeki günlerde ‘resmen’ boşanacak. ABD basını boşanmadaki servet paylaşımı üzerine analizlere başladı bile.

CİNSİYET DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA LEZBİYEN OLACAK
Fiziken zaten uzun süredir bir kadın gibi giyinip makyaj yapan 65 yaşındaki Jenner, cinsel tercihinin yine de kadınlardan yana olacağını açıkladı.

Cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra adının “Belinda” olacağını açıklayan Jenner, lezbiyen olmak istediğini ilan etti.

KİM KARDASHİAN ANNESİYLE EVLENDİĞİNDE BABASININ HALİ