Sohbet odaları - İbrahim Tatlıses  ameliyat oluyor İbrahim Tatlıses’in bugün ameliyat oluyor. İbrahim Tatlıses’in en büyük destekçisi kızı Elif Ada, babasını ziyaret için annesiyle Miami’ye gitti. İbrahim Tatlıses ise twitter hesabından bir mesaj atarak herkesten ‘helallik’ istedi. ( sohbet odaları )

Tatlıses, Elif Ada ve Elif Ada’nın annesiyle olan fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

“ÇOCUKLARA KIYMAYIN EFENDİLER”

Tatlıses mesajında, “Elif Ada, annesiyle babayı ziyarete gelmiş. Moral vermeye hem de ne moral. Altın ufağım tam 15 saat yol gelmiş. Türkiye’den Miami’ye sürekli baba diye diye… ( sohbet odaları ) Allah’ım cümle çocukları bağışlasın. Çocuksuz bir dünya asla! Çocuklara kıymayın efendiler!” dedi.

İBRAHİM TATLISES’İN AMELİYAT ÖNCESİ SON MESAJI

İbrahim Tatlıses ameliyata gitmeden önce sosyal medya hesabından ‘Ameliyata gidiyorum sizlerden hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Ben helal ediyorum ve dua bekliyorum görüşmek üzere” yazdı.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, önceki akşam İstinye Park’ta arkadaşlarıyla alışveriş yaparken görüntülendi. Tatlıses, beyin ameliyatı geçirmek üzere Amerika’ya giden babasıyla ilgili sorular üzerine operasyonun 9 Mart Pazartesi günü gerçekleşeceğini açıkladı: “Babam oraya alıştı. 9 Mart’ta ameliyat masasına yatacak. Kalbim ve dualarım onunla.” ( sohbet odaları ) dedi.