Sohbet odaları - Ayşe Hatun Önal 'Zeka var ama akıl yok!'Ayşe Hatun Önal, Best FM’in canlı yayınında Yasemin Şefik’in konuğu oldu. ( sohbet odaları ) Ayşe Hatun Önal çok konuşulacak ilginç açıklamalarda bulundu.

“Güm Güm” şarkımı yedi farklı aranjöre sırayla yaptırdığını ve zor beğendiğini anlatan şarkıcı; “Bir çok şeyden işimi yaparken vazgeçiyorum” deyince Yasemin Şefik “Çocuk yapmayı düşünüyor musun” diye sordu; “Rüyamda gördüm erkek çocuğum olacak. ( sohbet odaları ) Çok istiyorum bir çocuğum olsun” diye yanıt verdi.

Cem Yılmaz ile düet yapar mısın sorusuna ise kaçamak cevap veren Ayşe Hatun Önal “Zeka var ama akıl yok” diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

Aylardır şarkıları radyolar, dijital satış platformlarında bir numara olan Ayşe Hatun Önal; “ Benim şarkılarım bir numara oldu. Hala da bir numara bundan rahatsız olan çok isim var.” dedi.

Şarkıcılık kariyerin 10 yılı geçti ama sen ilk kez canlı orkestrayla konserler yapıyorsun neden bu kadar bekledin sorusuna; “Zamanını belki de şimdi geldi. Derdim para olsaydı bende millet gibi mekan mekan gezip canlı konserler yapardım. Ben hep kendi müziğimi yaptım. İlk kez dj ile sahneye çıkıp playback yapan benim. İnsanlar o zaman şaşırıyorlardı. Şimdi ise herkes benim daha önce yaptığımı yapıyor” dedi.

‘Sahne hayatında hiç seni kesmeye çalıştılar mı?’ sorusuna ise; ‘Beni kimsenin kesmesine gerek yok. Ben kendi kendimi kestim zaten. 10 sene önce albüm yaptım. Korkudan sahneye çıkamıyordum. Daha yeni şubatta çıktım ilk kez’ diye yanıt verdi.

Farklı düet çalışmalarıyla da müzik severlerin karşısına çıkan Ayşe Hatun Önal; “Ayşe Özyılmazel ile beraber yurt dışına tatile çıktık. Telefonum çaldı. Şirketim Ricky Martin’le düet teklifi geldiğini söyledi. Ben de Ayşe’ye dönüp ‘Madonna’yla Ricky Martin arıyor, düet yapmak istiyorlar. Madonna hep ortalarda o yüzden Ricky Martin’le düet yapacağım’ dedim, inanmadı! Buna göre şimdi Madonna’yla düet yapabilirim” ( sohbet odaları ) dedi.