Sohbet Kuralları

Sohbet Kuralları

Merhaba arkadaşlar sohbet chat sitemizdeki  Sohbet Kuralları,mız hakkında bilgi verme amaçlı bir kaç hatırlatma yapmayı uygun bulduk.

Bu sayede sitemize katılan siz değerli ziyaretçilerimiz ve yeni aramıza katılacak olan arkadaşlarımızda hakkımızda bilgi sahibi olarak sitemizde nasıl davranılması gerektiğinden haberdar olacaksınız.

Bizlerin hizmetleri kaliteli seviyeli arkadaşlık dostluk üzerine kurulmuş olup kimseden hiç bir maddi talebimiz olmamaktadır

bizler için sizlerin dostluğu varlığı bizleri tercih ederek misafirimiz oluşunuz maddiyattan ziyade manevi olarak daha değerlidir. Türkiye,nin dört bir yanından ve Avrupa ülkelerinin hemen hemen her yerinden katılımcıları olan baylar ve bayanlar için öncelikle hedefimiz kaliteli hizmetimiz ile huzurlu bir sohbet chat ortamı kurmak bu sayede hepimizde kırmadan üzülmeden arkadaşlık dostluk içerisinde hoş muhabbetler tatlı sohbetler yaparak zamanımızı unutulmaz anlar olarak geçir bileceğiz. Peki sohbet sitelerinde neden kurallar olur nedeni  Dünyanın her yerinden insanların bir araya gelerek toplu şekilde bir arada konuşmalarından dolayı herkesin ayrı şehirlerden ayrı kültürlerden ve deşişik hayat yaşam tarzlarından geldikleri için insanlar arasında bazen iletişim kopuklukları yaşanarak yanlış anlaşılmalar olmaktadır ve bu yanlış anlaşılma sonucunda ise kişiler bazen agresifleşerek yakışmayan cümleler kurabiliyorlar bizlerde bu olasılıkların önüne geçmek için bazı kurallarımızı hatırlamakta fayda gördük peki nedir bu sohbet kurallarımız kısaca hatırlayalım.

SOHBET KURALLARIMIZ

• Her hangi bir kökene dine mezhebe etnik kimliğe hakaret hor görmek aşağılayıcı tavırlar takınmak etmek yasaktır

• Siyasi düşünce ve terör propagandası sitemizde siyaset konusu yapmak site kurallarına aykırıdır

• Devlet büyüklerini aşağılayıcı, hakaret edici eleştirici aşağılayıcı  konuşmalardan dolayı süresiz olarak banlanıp sitemizden uzaklaştırılarak girişleriniz yasaklanacaktır.

• Argo ve bel altı topluma aykırı ahlak dışı nicklerin üyelikleri kabul edilmemektedir.

Sohbet odalarımızda argo küfür hakaret insanları rencide edici konuşmalar yasaktır

• Özel odalardaki ikili konuşmaların sohbet geneline taşınması yasaktır.

• Önemli bir hususta özel odalardaki özel bilgi paylaşımı sosyal ağlar telefon numarası gibi kişisel bilgilerin paylaşılmamasından yanayız  zira bu tür paylaşımlar uyarılarımıza rağmen yapılıyorsa olacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

•İnsanlarla sohbet muhabbet seviyeli saygılı hoş görülü yapılmasına önem vermekteyiz  bunların aksini yaparak olay çıkarılması anında yönetim uyarı verir bu uyarıya uymayan kişilerde siteden uzaklaştırılmakla son bulur.

•Özelikle erkek katılımcılarımızın bayanlarla özel konuşma talepleri yada arkadaşlık talepleri red cevabı alırsa ısrarcı olmamalarında fayda görüyoruz.